معرفی محصولات

مرکز فروش هدایای تبلیغاتی در ساری

مرکز فروش هدایای تبلیغاتی در تهران- پک چرم ابرو باد طلایی

استفاده از هدایای تبلیغاتی یکی از روش های جدید برای تبلیغ و تشکر از کارمندان و مخاطبان شکرت هستند. معمولاً هر ساله شرکت های بزرگ در زمان مناسبت های خاص هدایای تیلیغاتی را به مشتریان با وفای خودشان ارائه می دهند. این هدایای تبلیغاتی کاملاً رایگان داده می شوند، و همین کار باعث می شود تا مشتریان وفادار به دنبال راهی برای جبران باشند. در زیر زعفرانیه را به عنوان مرکز فروش هدایای تبلیغاتی در ارومیه به شما معرفی می کنیم.

این جبران به صورت ناخودآگاه به صورت خرید از برند یا شرکت اتفاق می افتد. پیدا کردن مرکز فروش هدایای تبلیغاتی، راهی بسیار عالی برای خرید یک هدیه مناسب است.

باکس VIP پروانه (دو طبقه کِشودار)

نام کامل باکس VIP پروانه
محتویات سیب و زنجبیل سیب و دارچین به و گل محمدی مخلوط چای سبز16 عدد نبات شاخه ای
وزن -- گرم
نوع دمنوش
طبیعی / میوه ای / گیاهی /دم کردنی
جنس بسته بندی
جنس چوب
*حداقل سفارش 5 عدد *خط ویژه خرید عمده:  44508507 - 021

جعبه چوبی (25*25) کد D05

ابعاد 25*25
جنس چوب
نوع کاربرد پذیرایی،هدیه،دمنوش،خشکبار
مجموعه دورچوب

سینی پذیرایی Vip دمنوش

194,000 تومان
نام کامل

سینی پذیرایی Vip

محتویات دمنوش لاغری، سیب و دارچین، به و گل محمدی و چای آتشی
وزن 540 گرم
نوع دمنوش
تی بگ
جنس بسته بندی
سینی چوبی،بسته مقوایی
*حداقل سفارش 10 عدد *خط ویژه خرید عمده:  44508507 - 021

وارمری بزرگ (تی بگ) طرح چوب

نام کامل

وارمری بزرگ  (تی بگ)-طرح چوب

محتویات
 • چای دودی
 • به لیمو
 • سیب و زنجبیل
 • سیب و دارچین
 • مخلوط چای سبز
 • 9عدد شاخه نبات
وزن --- گرم
جنس بسته بندی
جنس چوب
*خط ویژه خرید عمده:  44508507 - 021

پک مخمل آذین کوچک در شیشه ای

62,000 تومان
ابعاد 12*19
جنس باکس مخمل و شیشه ای
نوع کاربرد هدیه ،سوغات
مجموعه پک مخمل و ترمه
  *خط ویژه خرید عمده: 44508507 – 021

جعبه چای و دمنوش طرح بته جقه

ابعاد 24*24
جنس چوب
نوع کاربرد پذیرایی،هدیه،دمنوش،خشکبار
مجموعه دکوپاژ

پک مخمل حصیری دو خاتم قوری دار

190,000 تومان
ابعاد 8*16*40
جنس کناف حصیری طرحدار
نوع کاربرد هدیه ،سوغات
مجموعه پک مخمل و ترمه
  *خط ویژه خرید عمده: 44508507 – 021

ساعت چوبی کیتا مدل CKS605C

620,000 تومان1,390,000 تومان
 • طراحی چشم نواز و نفیس
 •  ساخته شده با تکنیک معرقکاری چوب
 • کیفیت منحصربفرد در تولید
 • رنگ آمیزی اختصاصی با روکش پلی استر
 • متناسب برای انواع دکوراسیون
 • ارائه در جعبه رنگی زیبای کادویی
 • مناسب بعنوان کادو و هدیه تبلیغاتی
 • استفاده از موتور مرغوب و روانگرد بی صدا
به علت ساخت دستی محصول، مدت زمان تحویل سفارش یک هفته میباشد  

جعبه چوبی (25*25) کد D09

ابعاد 25*25
جنس چوب
نوع کاربرد پذیرایی،هدیه،دمنوش،خشکبار
مجموعه دورچوب

جعبه چوبی هدیه (15*15) کد A32

ابعاد 15*15
جنس چوب
نوع کاربرد پذیرایی،هدیه،دمنوش،خشکبار
مجموعه دورچوب

جعبه چوبی هدیه (15*25) کد B30

ابعاد 15*25
جنس چوب
نوع کاربرد پذیرایی،هدیه،دمنوش،خشکبار
مجموعه دورچوب

پک مخمل شیشه دار آذین و هاون

65,000 تومان
ابعاد **
جنس  چوب و مخمل
نوع کاربرد هدیه ،سوغات
مجموعه پک مخمل و ترمه
  *خط ویژه خرید عمده: 44508507 – 021

گاهی هدیه ها به صورت گیفت روی محصولات دیگر داده می شوند و ما بدون اینکه قصد خرید آن محصول را داشته باشیم، یادگاری و هدیه باعث می شود تا علاوه بر آشنایی با محصول آن شرکت نام شرکت در ذهنمان بماند و در موقع که قصد خرید داشته باشیم به سراغ آن شرکت برویم و حتی شرکت را به دوستان خودمان هم معرفی کنیم. هدایای تبلیغاتی با توجه به بازدهی زیادی که دارند می توانند در زمان کوتاهی تأثیر زیادی بر معرفی برند به مخاطب های مختلف داشته باشند.

پیدا کردن مرکز فروش هدایای تبلیغاتی در ارومیه

پیدا کردن مرکز فروش هدایای تبلیغاتی مناسب برای خرید هدیه همواره یکی از دغدغه های شرکت های معتبر است. هدایای تبلیغاتی نقش مهمی در شناخت برند به مخاطبان دارند. معمولاً شرکت ها می خواهند بهترین مشاوره برای خرید هدایای تبلیغاتی را از فروشگاه های عرضه کننده هدایای تبلیغاتی بگیرند اما نمی خواهند که این فروشگاه ها اجناس خود را به آن‌ها بدون در نظر گرفتن سود آن شرکت، معرفی کنند.به همین دلیل است که پیدا کردن یک فروشگاه مناسب برای هدایای تبلیغاتی و مشاوره در جهت خرید هدایای تبلیغاتی در ارومیه همواره یکی از دغدغه های مهم شرکت ها و برند های معتبر است.

سوالات مهم در ارتباط با مرکز فروش هدایای تبلیغاتی در ارومیه

هدایای تبلیغاتی هنگامی می‌توانند بازدهی ۱۰۰% برای کسب و کار و برند شما به همراه داشته باشد که هدایای تبلیغاتی از جانب شما به درستی انتخاب شود. هدایای تبلیغاتی که شما انتخاب می کنید باید با کسب و کار شما هم خوانی داشته باشند به عنوان مثال اگر کسب و کار شما در زمینه تولید پوشاک است چاپ بر روی تی شرت تبلیغ مناسبی برای شرکت های شما است.

ارزان‌ترین قیمت هدایای تبلیغاتی چقدر است ؟

هزینه هدایای تبلیغاتی در ارومیه زمانی ارزان به حساب می آیند که هزینه ای که شما انجام دادید در نتیجه تبلیغات به سمت شما باز گردند و بازدهی زیادی برای شما به همراه داشته باشند. به طور کلی هدایای تبلیغاتی به این دلیل خریداری می شوند که توجه افراد و مخاطبان را به سمت کسب و کار شما جلب کنند. هر چه قدر که افراد بیشتری از این طریق جذب کسب و کار شما شوند نشان می‌دهد که تبلیغ شما درست‌تر انجام‌شده و جامعه هدفتان را درست انتخاب کرده اسد. به عنوان مثال حتماً مشاهده کرده اید که اغلب تقویم های رومیزی که در مطب ها وجود دارند مربوط به آزمایشگاه ها هستند. این نوع تبلیغ درست است چرا که در جامعه هدف مناسبی انجام‌شده است.

بهترین نوع هدایای تبلیغاتی کدام هستند ؟

بهترین مدل هدایای تبلیغاتی هدایایی هستند که کسب و کار و برند شما را در ذهن مخاطب یادآوری کنند. و نشان دهنده ی برند شما باشند.

خلاقانه ترین هدایای تبلیغاتی کدام است ؟

یکی از مباحث مهم در زمینه ی مرکز فروش هدایای تبلیغاتی در ارومیه ایجاد نوآوری و خلاقانهدایای تبلیغاتیه بودن هدیه شما است به طوری که مخاطب با دیدن هدیه شما تعجب کند هر چه قدر که شما می توانید در لحظه با استفاده از خلاقیت در ذهن مخاطب شگفتی ایجاد کنید تبلیغات شما موثر تر است. برای اینکه شگفتی در ذهن ماخطب ایجاد شود شما باید کاملاً نیاز مخاطبتان را بشناسید.

مفید ترین هدایای تبلیغاتی چه هدایایی هستند ؟

در جواب این سؤال باید گفت که در هر کسب و کار با توجه به نوع کسب و کار و جامعه هدف مفید ترین نوع تبلیغات نیز متفاوت است. به عنوان مثال افرادی که در زمینه ی تولیدات کار می‌کنند ترجیح می دهند تا یکی از اجناس را به عنوان تبلیغ از شما هدیه بگریند نه یک خودکار . در اوایل دادن خودکار که نام برند بر روی آن حک‌شده بود یکی از راه های تبلیغ عمد بود اما در حال حاضر میدانیم که استفاده از خودکار برای تبلیغ هر نوع برندی مناسب نیست و دیگران مخاطبان به گرفتن خودکار به عنوان هدیه راغب نیستند.

جدیدترین هدایای تبلیغاتی کدام است ؟

یکی از راهکار هایی که باعث می شود تا تبلیغات شما موثرتر از تبلیغات رقبایتان باشد استفاده از راه های جدید در امر تبلیغات است. برای تحقق این امر شما باید از کارشناسان حوزه هدایای تبلیغاتی در ارومیه کمک بگیرید این افراد با تحقیقات فراوان به این نتیجه می‌رسند که هر کسب و کاری در هر فصلی نیاز به چه نوع ابزاری برای تبلیغ کسب و کارش دارد. کارشناسان حوزه تبلیغات سلایق بازار هدف شما و هدایای تبلیغاتی جدیدی که وارد بازار شده اند را بررسی می‌کنند و با توجه به آن ها برای تولید هدایای تبلیغاتی جدید به شما ایده می دهند.

نتیجه گیری مرکز فروش هدایای تبلیغاتی در ارومیه

یکی از راه های مؤثر در جهت معرفی خدمات و کسب و کار در هر حیطه ای استفاده از روش تبلیغات است. هدایای تبلیغاتی فرصت خوبی برای معرفی کسب و کار و برند شما به جامعه هدف مورد نظرتان هستند. انواع مرکز فروش هدایای تبلیغاتی در ارومیه می توانند در انتخاب کالای مناسب در جهت تبلیغات به شما کمک کنند. اگر نوع هدایای تبلیغاتی در ارومیه و جامعه هدف در ابتدا به درستی مشخص شوند تبلیغات شما بیشتر از گذشته مؤثر واقع می شود و تاثیر گذار است.

شرکت زعفرانیه یکی از شرکت های معتبر و پیشرو در زمینه‌ی عرضه زعفران مرغوب است و تمامی زعفران ها بدون واسطه از کشاورزان تهیه می شوند و از بهترین زعفران های موجود در بازار محسوب می شوند. تمامی خواص زعفران در صورتی وجود دارند که زعفران مرغوب باشد نه تقلبی و دارای رنگ مصنوعی. محصولات مختلفی برای ارائه تبلیغ شما در این سایت موجود هستند و شما می توانید بر اساس سلیقه خودتان و جامعه هدفی که مد نظر دارید یک محصول را انتخاب کنید و تبلیغات مورد نظرتان را روی محصول ایجاد کنید. تمامی این کارها به صورت کاملاً مستقیم و با حرفه ای ترین تیم در شرکت زعفرانیه انجام می شوند.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.