زعفران چیست؟

زعفران ایرانی که به نام طلای سرخ معروف می باشد، ادویه ای معطر بوده که در انواع غذاها و دسرهای رنگارنگ مورد استفاده قرار گرفته و عطر و طعم بی نظیری را به ارمغان می آورد. همچنین دارای خواص دارویی بوده و برای بسیاری از مشکلات جسمی و روحی مفید و موثر واقع می شود.

این ادویه ی گران قیمت مدت زمان زیادی ست که به عنوان یک کالای پر تقاضا در بازار محسوب می شود و حتی باعث ایجاد جنگ در سال 1374 در اروپای مرکزی شده است. زعفران یکی از سوغاتی های معروفی می باشد که ایرانیان از دیرباز تا کنون به عنوان یک هدیه ی ارزشمند به دوستان و نزدیکان خود پیشکش می نمایند. ارزش این ادویه ی گرانبها کمتر از طلا نبوده و هر پوند آن در بازار جهانی با قیمتی بیش از ده هزار دلار به فروش می رسد.

در واقع رشته های زعفران از گل های بنفش رنگ زعفران استخراج می شود که در فصل پاییز شکوفا می شوند. رشد گل های زعفران از لحاظ جغرافیایی نیاز به ویژگی های خاصی دارد و شاید به جرئت بتوان گفت که حدود 90 درصد زعفران جهان از استان خراسان به دست می آید. گل های زعفران به طور کلی تنها یک الی سه هفته در طول سال شکوفه می دهند و مراحل چیدن و پاکسازی آن ها بایستی حتما توسط نیروهای ماهر و به صورت دستی صورت پذیرد.

عمده فروش زعفران در رشت

عمده فروش زعفران کیست؟

کسب و کارهایی که تحت عنوان عمده فروشی زعفران فعالیت می نمایند، این کار را به صورت مستقیم و غیر مستقیم انجام می دهند. عمده فروشانی که فروش عمده زعفران را به صورت مستقیم انجام می دهند، عمدتا تولید کنندگان زعفران می باشند که دارای مزارع زعفران بوده و در فصل مربوط به برداشت زعفران در سال این کار را انجام می دهند و زعفرانی که به فروش می رسانند در واقع زعفران تولیدی خودشان می باشد. و عمده فروشانی که فروش عمده زعفران را به صورت غیر مستقیم انجام می دهند، عموما جزو تولیدکنندگان زعفران به حساب نمی آیند، بلکه زعفران را از کشاورزان معتبر خریداری نموده و بعد آن را عرضه می نمایند.

این کار دارای پیچیدگی های خاص خود بوده و نیاز به دقت و تجربه ی بالایی را دارا می باشد. عمده فروشان زعفران بایستی تمامی آزمایش های لازم را جهت حصول اطمینان از ارائه ی زعفران با کیفیت انجام دهند. یکی از مشکلاتی که در بازار خرید و فروش زعفران وجود دارد، عرضه ی زعفران با قیمتی بالاتر از حد واقعی این می باشد و دلیل این موضوع نیز وجود واسطه هایی می باشد که در این بازار فعالیت می کنند. یکی از خوبی های وجود عمده فروشان زعفران این می باشد که شما می توانید زعفران اصیل را با قیمتی استاندارد و ایده آل خریداری نمائید و نیاز به پرداخت هزینه اضافی نخواهید داشت، از طرفی بابت کیفیت زعفرانی که خریداری می نمائید می توانید اطمینان خاطر داشته باشید وضمانت دریافت کنید.

محصولی که عمده فروشان به فروشندگان ارائه می دهد، در نهایت به دست مشتری های کوچک تر خواهید رسید، بنابراین کلید اصلی جلب رضایت مشتریان در دست عمده فروشان زعفران می باشد. اگر در صدد یافتن عمده فروشان معتبر زعفران می باشید، بایستی نکات ویژه ای را مد نظر داشته باشید.

خرید عمده ی زعفران در رشت

زعفرانی که به صورت عمده در رشت توسط عمده فروشان به فروش می رسد یا به صورت مستقیم از طریق تولید کننده بوده و یا واسطه هایی در این فرآیند نقش داشته اند. در خرید عمده ی زعفران بایستی حتما این نکته را مد نظر قرار دهید که زعفران خریداری شده دارای تازگی بوده و مربوط به سال های گذشته نشود. چرا که برخی از عمده فروشان ممکن است به دلایل گوناگونی زعفران را در انبارهای خود نگهداری کنند و بعد از مدتی آن را به عرضه برسانند. این کار اساسا کار تایید شده ای نمی باشد، چرا که زعفران در این حالت تازگی خود را از دست می دهد، عطر و طعم و کیفیت ایده آل را نخواهد داشت و بنابراین این عمده فروشان زعفران در کسب رضایت مشتریان دچار مشکل می شوند.

همچنین فروشنده ی زعفران بایستی در مورد محصول خود ضمانت تمام و کمال را بابت کیفیت و اصالت زعفران به شما بدهد. اساسا زعفران هایی که توسط تولید کنندگان به فروش عمده می رسد از کیفیت ظاهری بالاتری برخوردار می باشند چرا که در این بین هیچ گونه واسطه ای نقش نداشته و زعفران به صورت مستقیم از تولید به مصرف می رسد. با این وجود عمده فروشانی زیادی نیز در رشت مشغول به فعالیت می باشند که به صورت غیر مستقیم زعفران را به فروش می رسانند و توانسته با سطح کیفیت بالایی که عرضه می نمایند، مشتریان دائمی خود را داشته باشند و مشتریان جدید را نیز به همین ترتیب جذب نمایند.

عمده فروشان زعفران رشت

عمده فروشان زعفران در رشت، غالبا تولیدکنندگان زعفران نمی باشند، بنابراین زعفران را از تولید کنندگان و زارعان خریداری نموده و آن را در بازار عمده فروشی زعفران در رشت به فروش می رسانند، هرچند که تعدادی از این عمده فروشان نیز دارای مزارع زعفران بوده و این محصول را به طور مستقیم عرضه می نمایند. زعفرانی که این عمده فروشان عرضه می نمایند از لحظ قیمت، ویژگی، کیفیت و بسیاری از پارامترهای دیگر متفاوت از یکدیگر می باشد.

بنابراین در انتخاب فروشنده بایستی دقت ویژه ای داشته باشید. انواع زعفران ها در این عمده فروشی های با بسته بندی های گوناگون و متناسب با خواسته ی مشتری به فروش می رسد و شما می توانید زعفران را در حجم دلخواهی که مد نظر دارید از عمده فروش ها تهیه نمایید. برخی از بسته بندی های خاص وجود دارد که مختص فروش زعفران به صورت عمده می باشد، به عنوان مثال کیسه های نایلونی و بسته بندی های فلزی از جمله انواع این بسته بندی های عمده ی زعفران می باشند.

نکته ای که باید در خرید زعفران عمده به آن توجه داشته باشید این است که این ظروف به صورت کاملا نفوذ ناپذیر بوده و موجب کاهش سطح کیفیت زعفران نشوند.

برخی از عمده فروش های زعفران، این محصول را در قالب خرده فروشی نیز به عرضه می رسانند و در بسته بندی های کوچک آن را به مشریان ارائه می دهند. به طو کلی نوع بسته بندی نیز در قیمت زعفران چه به صورت عمده فروشی و چه به صورت خرده فروشی تاثیر گذار می باشد. زعفران هایی که در بسته بندی های گران قیمت تر به فروش می رسند بالطبع دارای هزینه ی خرید بیشتری نیز می باشند.

قیمت عمده فروش زعفران در رشت

قیمت زعفران به طور مستقیم به فاکتورهای مختلفی بستگی دارد که در فروش عمده ی آن نیز این فاکتورها لحاظ می گردند. نوع و درجه ی زعفرانی که به فروش می رسد اولین فاکتور در قیمت گذاری زعفران می باشد. زعفران نگین که گران ترین نوع زعفران می باشد، از لحاظ سطح کیفیت در درجه ی اول قرار داشته و اصولا به عنوان زعفران صادراتی مورد توجه فروشندگان عمده ی این محصول قرار می گیرد چرا که تعداد زیادی از عمده فروشان زعفران در زمینه ی صادرات زعفران نیز مشغول به فعالیت می باشند.

زعفران نگین نیز دارای انواع مختلفی همچون نگین سوپر، نگین معمولی و سوپر نگین می شود، بنابراین اهمیت نوع زعفران تاثیر به سزایی در قیمت فروش آن به ویژه به صورت عمده دارد. یکی دیگر از مواردی که در قیمت فروش زعفران عمده تاثیر گذار می باشد، نحوه ی فروش مستقیم یا غیر مستقیم آن می باشد و همچنین وجود یا عدم وجود واسطه در این بین، زعفرانی که به طور مستقیم از عمده فروشانی که خود تولید کننده نیز می باشند خریداری می شود، اصولا دارای قیمت مناسب تری می باشد.

به طور کلی قیمت فروش عمده ی زعفران در رشت کمی بالاتر از فروش عمده ی آن در خراسان می باشد، هرچند که تغییرات و نوسانات قیمت زعفران در بازار خراسان به طور مستقیم روی قیمت زعفران در بازار رشت تاثیر می گذارد. با این حال خریداران بدون نیاز به مراجعه ی حضوری به مراکز فروش عمده در استان خراسان، می توانند به راحتی و بدون نیاز به صرف زمان و انرژی بیش از حد، از طریق عمده فروشان زعفران در رشت به زعفران اعلا و درجه یک دست پیدا کنند.

عمده فروش زعفران در رشت

چرا زعفرانیه عمده فروش زعفران در رشت؟

به واسطه ی تقاضای زیادی که در بازار عمده فروشان زعفران برای این ادویه ی گران بها وجود دارد، این فروشندگان توانسته اند علاوه بر مدیریت کسب و کار خود، به مشتریان زیادی نیز در این حوزه دست پیدا کنند.

در حال حاضر عمده فروشی زعفرانیه دارای هزاران مشتری وفادار در سرتاسر رشت می باشد. از زمانی که ما شروع به فروش زعفران خود در اینترنت نمودیم خوشبختانه شانس بالاتری را برای داشتن مشتریان بیشتر از سرتاسر کشور داشته ایم. این مشتریان به به زعفران ما اعتماد کامل دارند چرا که محصولات ما از هر جهت امتحان خود را پس داده اند. ما همچنین بابت کیفیت بالایی که ارائه می دهیم توانسته ایم رضایت مخاطبان را به نحو مطلوبی جلب نمائیم.در عمده فروشی زعفرانیه می توانید به انواع مختلف زعفران های اصیل، تازه و با کیفیتی مرغوب دست پیدا کنید.

انواع زعفران در عمده فروشی زعفرانیه

ارائه ی انواع زعفران با بالاترین کیفیت و دارای درجه ی خلوص درجه یک، با کمترین و بهینه ترین قیمت ممکن در بازار یکی از ویژگی های بارز ماست که به طور مداوم سعی در بهبود آن برای مشتریان عزیزمان داریم. ما بابت عرضه ی سریع و مورد اطمینان زعفران به شما ضمانت خواهیم داد، بنابراین می توانید با خیالی آسوده زعفران مورد نیاز خود را از عمده فروشی زعفرانیه تهیه نمائید.

انواع زعفران های نگین، سرگل، دسته و سایر انواع زعفران در عمده فروشی زعفرانیه به عرضه می رسد، ما همچنین در کمیت انعطاف ‌پذیر هستیم و توانایی سازگاری با خواسته ‌ها و نیازهای شما را در خرید عمده ی انواع زعفران در حجم دلخواه شما دارا می باشیم. همکاری مستمر ما با کشاورزان حوزه ی زراعت زعفران به گونه ای بوده که از بابت کیفیت زعفران ها و کنترل های کیفی صورت گرفته در حین تولید محصول می توانید خاطری آسوده داشته باشید. موضوع حفظ سطح کیفیت در مجموعه ی زعفرانیه از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد، بنابراین هرگز حتی ذره ای احساس نخواهید کرد که کیفیت زعفران ارائه شده افت پیدا کرده است.

عمده فروش زعفران در رشت

نتیجه گیری

همانطور که گفتیم فروش زعفران در رشت به صورت عمده یک راه جهت عرضه ی زعفران درجه یک و مرغوب به مشتریان رشتی در بازار زعفران می باشد، به شرطی که در انتخاب تامین کننده دقت کافی را داشته باشید. نکاتی همچون ضمانت بابت کیفیت و اصالت و رعایت انصاف در ارائه قیمت های واقعی از جمله مواردی می باشد که عمده فروشان زعفران بایستی آن را رعایت نمایند.

لازم به ذکر است که نکته ی بهداشت، یکی از دیگر نکات مهمی می باشد که در خرید زعفران بایستی مورد توجه قرار گیرد. چرا که این محصول به صورت دست چین بوده و در فرآوری آن نیروی کار به صورت مستقیم با رشته های زعفران در ارتباط و تماس می باشند. بنابراین بایستی اطمینان داشته باشید که زعفرانی که تهیه می نمایید در محیطی کاملا پاکیزه، بهداشتی و عاری از هرگونه آلودگی فرآوری و تهیه شده و آزمایشات لازم در آزمایشگاه روی آن صورت گرفته است. همچنین استانداردهای لازم را از طرف سازمان غذا و دارو دارا می باشد.

ما به شما این اطمینان را می دهیم که با خرید از عمده فروشی زعفرانیه در رشت به تمامی این ویژگی ها دست پیدا می کنید و می توانید با خیال راحت و خاطری آسوده زعفران، این کالای گرانبها را تهیه نمایید. رعایت انصاف در ارائه ی قیمت ها و ضمانت بابت اصالت زعفران از جمله دیگر مواردی است که در عمده فروشی زعفرانیه به جهت رفاه و کسب رضایت مشتریان عزیز مورد دسترسی می باشد. همچنین تمامی کیفیت های زعفران، از زعفران های درجه یک و اعلای صادراتی گرفته تا مصارف خانگی در عمده فروشی زعفرانیه تحت پوشش می باشند.